dostawcze-auto

Jeśli chcesz kupić używany samochód, nie jesteś sam. Prawie 40 milionów używanych samochodów co roku zmienia właściciela – bez względu na to czy chodzi o samochody dostawcze Kraków czy osobowe. Przy tak wielu wyborach znalezienie odpowiedniego samochodu może być wyzwaniem. Tutaj znajdziesz do pomocy krótką listę kroków, które ułatwią Ci znalezienie i zakup idealnego używanego samochodu.

Na jak drogi samochód mogę sobie pozwolić?

Zasada jest taka: jeśli zaciągasz pożyczkę na samochód, opłata za samochód nie powinna wynosić więcej niż 20% wynagrodzenia za mieszkanie. Jeśli trzymasz się napiętego budżetu, możesz wydać jeszcze mniej. Auta używane Kraków będą wymagały od czasu do czasu dodatkowej uwagi: nowe opony, konserwacja i tym podobne. Są też inne koszty własności, o których klienci czasami nie pamiętają, takie jak paliwo i ubezpieczenie.

samochody dostawcze Kraków

Jeśli samochód, który planujesz kupić, nie jest objęty gwarancją, dobrym pomysłem może okazać się mimo wszystko zadbanie o nią już po zakupie.

Docelowa lista samochodów używanych

Nie jest tajemnicą, że Honda i Toyota robią dobre samochody używane. Ale mogą kosztować kilka tysięcy więcej niż porównywalny Ford lub Kia, mimo że są to również dobre samochody. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić pieniądze, rozważ więcej niż jedną markę. Najlepszym pomysłem jest sporządzenie listy trzech samochodów spełniających Twoje potrzeby i mieszczących się w Twoim budżecie. Jeśli chodzi o ceny są częściowo napędzane przez zakupy. Aby zobaczyć, ile inni płacą za wybrane modele, badania w internecie to szybki sposób na znalezienie średniej ceny zapłaconej za określony samochód w Twojej okolicy. Warto skorzystać z takiej opcji, aby mieć pewność że się nie przepłaca.

Zakup samochodu używanego – jak to się robi mądrze?

Post navigation