truck-1030846_960_720

Samochody dostawcze potrzebne są nam na co dzień. Dostawcy dowożą nimi towary do naszych sklepów, kurierzy dostarczają przesyłki do naszych domów, przewoźnicy transportują towary na obszarze całego kraju a nawet kontynentu. Dealer Opel Kraków zaprasza do zapoznania się z naszą bogatą ofertą samochodów dostawczych.

Posiadamy pojazdy lekkie do dwóch i pół tony, samochody średnie do trzech i pół tony, a także auta większe do pięć ton, a nawet modele heavy-duty potrafiące przewieźć nawet do 10 ton towaru. Posiadamy auta zarówno z niską jak i wysoką zabudową, z silnikami benzynowymi i dieslowskimi. Silniki naszych samochodów są oszczędne, a zarazem zawsze prezentują zapas mocy. Samochody dostawcze Kraków zapraszają do naszych salonów na terenie miasta. Nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni model samochodu dostawczego dla Pańskich zastosowań, pozwalając osiągnąć najlepsze wyniki.

Posiadamy również szeroki wybór przyczep o rozmaitym wachlarzu ładowności, dzięki czemu nigdy nie znajdą się Państwo w sytuacji, gdy nie będzie miejsca na załadowanie towaru. Nasze samochody to światowa klasa, co potwierdzają pozytywne opinie wielu magazynów motoryzacyjnych. Samochody dostawcze Opel to siła, precyzja i trwałość w jednym. Wieloletni okres gwarancji potwierdza, że jesteśmy pewni niezawodności naszych pojazdów.

Samochody dostawcze XXI wieku

Post navigation