Business people negotiating a contract. Human hands working with documents at desk and signing contract.

Kiedy chcesz kupić samochód pewnie zastanawiasz się co będzie dla Ciebie lepsze. Samochód używany czy nowe auto prosto z salonu.  Wiele osób nie posiada wystarczającej gotówki, którą musi zapłacić od razu przy podpisywaniu umowy kupna auta. Dlatego też wielu kupujących decyduje się  skorzystaniu z oferty kredytowej. Wiele dogodnych ofert kredytowych znajdziesz w salonie opla Kraków, który przeprowadzi Cię przez proces zakupowy samochodu w raz z uzyskaniem na niego kredytem.

Raty dostępne dla każdego podczas zakupu auta

Dealerzy samochód Opla w Krakowie współpracują z wieloma bankami, dzięki czemu są wstanie przedstawić klientowi wiele ofert kredytowych, które będą spełniać jego wymagania. Przykładowo samochody opel można kupić w korzystnym kredycie 50/50. W momencie podpisania umowy kupna samochodu wpłaca się połowę wartości auta. Kolejna rata jest płacona dopiero za rok od podpisania umowy. Co pozwala na cieszenie się nowym samochodem bez posiadania wcześniej całej wymaganej kwoty. W większości salonów samochodowych kredyt 50/50 nie jest nawet oprocentowany, więc jest to bardzo atrakcyjna oferta kredytowania dla kupującego

Druga dostępna opcja kredytowa to kredyt 3×33%. Tutaj także w momencie podpisania umowy kredytowej wpłaca się jedną trzecią wartości samochodu.

Drugą cześć wpłacasz za rok, a trzecią po 2 latach. W tym przypadku kredyt jest oprocentowany, ale jego kwota jest relatywnie niska do korzyści, które daje rozłożenie zakupu nowego samochodu na dogodny okres spłaty kredytu.

Istnieje też również opcja zakupu auta na raty. W takim przypadku rozkłada się na raty i spłaca się je w miesięcznych odstępach zwykle przez siedem lub osiem lat. Z uwagi na dość wysokie oprocentowanie tego kredytu trzeba się liczyć, że przy zaciągnięciu pożyczki na 30000 zł po całym okresie kredytowania trzeba będzie spłacić grubo ponad 60000 zł.

Dla wielu osób jest to jednak korzystne rozwiązanie, albo jedne w obecnej sytuacji.
Niektórzy też nawet nie wiedzą, że w momencie kupna samochodu w salonie, czy to nowego czy z wyprzedaży rocznika samochody używane można pozostawić w rozliczeniu. Korzystając z tego sposobu możemy w znacznym stopniu obniżyć koszty zakupu nowego samochodu i nie martwić się o sprzedaż starego i długi czas oczekiwania na gotówkę.

Jakie raty wybrać kupując samochód?

Post navigation